Recenze a zkušenosti s brokerem IQ Option

Mezi obchodníky binárních opcí nabírá na slušné popularitě broker IQ Option. Zkoušel jsem zjistit proč, a zdá se, že díky svému přímočarému přístupu k obchodování.

V první řadě nabízí demo zdarma bez vkladu, takže nikomu nebrání v tom, aby si ho hned vyzkoušel zcela bez rizika. A pokud se rozhodnete obchodovat se skutečnými penězi, na založení účtu stačí 10 dolarů, přičemž minimální investice do obchodu je jeden dolar.

To jsou asi ty hlavní důvody, proč tolik obchodníků neváhá tohoto brokera zkusit. Pátral jsem také, jaké jsou zkušenosti s IQ Option, a vesměs jsem našel pozitivní recenze a ohlasy, i když jich zatím není moc. V Česku je jich obzvlášť málo, možná proto, že broker nenabízí češtinu. V zahraničí je jich víc.

Co se týče obchodní platformy, tak je úplně jiná, než na co jsem zvyklý u ostatních brokerů, ale poměrně rychle jsem se naučil jí obsluhovat. Trochu mi připomíná Metatrader, ale jen hodně vzdáleně. A obchodovat můžete v podstatě jen jeden druh binárních opcí, a to high/low, s různými dobami expirace.

Návratnost je nadprůměrně dobrá, standardním maximem je 85 %, ale někdy se ukáže i víc, i 90 procent. Vklady a výběry probíhají běžnými způsoby, jejich rychlost záleží na typu účtu. U VIP účtu dokonce dostanete peníze ve stejný den.

Tak a nakonec pár odkazů na recenze IQ Option, na které jsem narazil:

1 komentář

Filed under Brokeři binárních opcí

One response to “Recenze a zkušenosti s brokerem IQ Option

  1. Pingback: Pozor na AlgoCashMaster | Binární opce

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.