60sekundové binární opce jsou hazard

60sekundove-opceNení to tak dlouho, co měl CySEC coby kyperský finanční regulační úřad v úmyslu zakázat obchodování s minutovými binárními opcemi. Nakonec zakázal jen ty splatností 30 sekund a kratší.

Podle mě je to škoda, protože na těch minutových přijde spousta lidí o hodně peněz. Možná se na nich dají vydělávat peníze, ale určitě vím, že to není pro začátečníky. Řekl bych, že minutové pohyby jsou hodně náhodné a je téměř nemožné je předpovídat.

Z pohledu nezkušených obchodníků jsou 60sekundové opce určitě hazard, proto bych je vůbec neobchodoval. Je lepší se zaměřit na delší splatnost, minimálně 5 minut, ale spíš 15 minut a víc. To jsou časová rozpětí, kdy se projevují určité trendy, které se můžete naučit rozpoznávat.

Někdo preferuje hodně dlouhé expirace, několik hodin či dokonce dní, ale v současné hektické době, kdy padají jedna klíčová zpráva za druhou, třeba kolem Brexitu, jsou dlouhodobější trendy hodně nevyzpytatelné či neexistující.

Proto bych volil splatnost v rámci stejného dne, ale samozřejmě je to o tom, co komu funguje. V tomto článku říkám jen svůj názor, který je založený na vlastních zkušenostech.

U neregulovaných brokerů se můžete setkat s opcemi s dokonce ještě kratší splatnosti, dokonce myslím existují i jen několikatickové binární opce, ale o nich bych vůbec neuvažoval. To už je naprostý hazard, který nemáte šanci vyhrát, protože takto krátké pohyby jsou víceméně dílem náhody.

Napsat komentář

Filed under Obchodování binárních opcí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.