Milan Thomas je sprostý podvodník

Jakožto obchodníka s binárními opcemi mě zaujala reklama na snadné výdělky z domova, a tak jsem na kliknul. Pak jsem si přečetl příběh záhadného Milana Thomase.

V první řadě mě zarazilo jméno Milan Thomas. Jméno je české, příjmení nikoliv. To ihned vyvolalo podezření. Četl jsem dál.

Tento pán se údajně z ničeho nic naučil obchodovat na burze a začal vydělávat peníze. A chce, abyste je vydělávali také, a proto vám zadarmo odhalí svou metodu. Ke své smůlu svou metodu odhaluje rovnou na svých stránkách, takže máte ihned šanci posoudit, jak moc je robustní.

A jaká tedy je? K robustnosti má velmi daleko, jedná se spíš o vtip, nebo návnadu, jak oklamat lidi, kteří o tradingu nic nevědí. Thomas říká, že když cena celý graf rostla, máte prodávat, protože se už určitě otočí a začne klesat. A naopak, pokud celý graf klesala, máte nakupovat, protože už se určitě otočí a začne růst.

To je samozřejmě nesmysl. Kdyby to bylo takhle jednoduché, už bychom všichni byli milionáři Dobře to myslím rozebrali v této recenzi Milana Thomase.

Jedná se tedy o podvodníka, a ne o skutečného burzovního obchodníka. Recenzí o něm je více a všechny se shodují, dokonce je potvrzují i zkušenosti uživatelů.

Thomas je v podstatě vymyšlená osoba s vymyšleným příběhem, a všechno tohle dohromady má jediný cíl, nahnat vás k určitému brokerovi, abyste obchodovali nepřipraveni.

Takže mu určitě nevěřte a nepokoušejte se obchodovat podle jeho rad, protože byste své peníze leda tak prodělali.

Napsat komentář

Filed under Binární opce

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.